Yurt Metal olarak profesyonel çalışma anlayışımız ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sektörde fark yaratmayı kendimize amaç edinmiş bulunmaktayız. Sizler de Yurt Metal ile çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Yurt Metal, yılların vermiş olduğu tecrübe ile güvenilir ve sağlıklı bir şekilde çalışmaları organize etmektedir. Hız odaklı bir çalışma anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen üretim sistemi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşteri odaklı düşünen ve bu doğrultuda hareket eden ekibimizle çalışmak için sizleri de aramıza bekleriz.

Biz Kimiz?

2013 yılında faaliyete başlayan YMA Yurt Metal Aksesuar , 13 yıllık sektör bilgi ve tecrübesi sonucunda hayata geçmiştir.

2000 yılından itibaren ayakkabı , mobilya ve tekstil sektörünün önde gelen firmalarıyla faaliyet hayatına başlamış ve 2013 yılından itibaren YMA Yurt Metal Aksesuar adını alarak faaliyetlerini devam ettirmiştir. 13 yıllık sektör bilgi ve tecrübesi sonucunda hayata geçen ve günümüze kadar dayanan iş ortaklıkları ile sektördeki yerini güçlendirmiştir.