İkitelli OSB Mah. Aymakoop San. Sit. B/7 Blok NO:21 Başakşehir/İSTANBUL

info@yurtmetalaksesuar.com

Kurumsal

YURT METAL AKSESUAR

KURUMSAL
Videoyu oynat

Yüksek kalitede ürünlerimizle, vizyonumuz ve misyonumuza dayalı enerjimizle her saniye heyecanla büyümeye devam ediyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte ürünlerimiz için son derece titizlikle çalışıyoruz.

YMA

Yurt Metal Aksesuar

Firmamız, İstanbul’da YMA YURT METAL AKSESUAR ve TEKSTİL. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. unvanı ile faaliyete başlamıştır.

 Yolculuğumuza ilk günkü heyecanımızı koruyarak devam ediyoruz. Dinamikliğimizi, gücümüzü ve coşkumuzu önümüze katarak bu yolda ileremeye kararlıyız.
2014 yılından bu güne sizlerden ilham alarak, ortak hedeflere ulaşmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Biz her zaman üreterek, gelişmekten yanayız. Yıllardır, ürünlerimiz ve işimize olan tutkumuz ile birlikte bu sektörde yer alan dünya markalarına tedarik hizmetleri sunuyoruz.

Kalite Politikamız

Evrensel standartlarda kalite yönetim anlayışını benimseyerek stratejik öncelikleri doğrultusunda iş süreçlerini sürekli gözden geçirmekte ve ürün kalitesinin yükseltilmesi için önleyici yaklaşımları benimsiyoruz.

Kapasite kullanımı ve verimlilikte en yüksek üretim düzeyine ulaşmak için yeni teknolojileri daima takip etmekteyiz.

Yenilikçi ve yaratıcı stratejiler ile hep bir adım önde olmak üzere; ürün ve hizmetlerde, uygulanan yöntem ve tekniklerde, süreçlerde, çalışma ortamında sürekli gelişim ve iyileştirme yaklaşımı esas alıyoruz.

Faaliyetlerini Çevre Mevzuatı, İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemleri temelinde bütünleşik bir şekilde yöneterek, aksesuar sektöründe kalite açısından örnek bir kuruluş olmak için çalışıyoruz.

Sürdürülebilir bir çevre için geri dönüşümü destekler, enerji ve doğal kaynakları etkin ve verimli kullanılmasını, atıkların en düşük seviyeye indirilmesini destekliyoruz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Bizimle birlikte büyümeyi tercih eden firmalardan biri de siz olun. Kaliteli ürün ve hizmet memnuniyetini hedefleyen firmamızla çalışmak ister misiniz? Birlikte çalışalım, kaliteden ödün vermeden hem zamandan hem maliyetten tasarruf edin.
Scroll to Top